ŠK Český Krumlov - Sokol Platan Písek B 6,5 - 1,5

ŠK Český Krumlov - Sokol Platan Písek B 6,5 - 1,5 - obrázek

ŠK Český Krumlov - Sokol Platan Písek B 6,5 - 1,5 - obrázek

Po remíze ve Strakonících jsme proti rezervě ligového Písku museli bodovat naplno. Hosté přijeli v dost poslepované sestavě a tak jsme byli jasnými favority. Utkání proběhlo poměrně hladce a můžeme se těšit z vysokého vítězství. Podrobnosti o utkání se zobrazí po kliknutí na celý článek.
Jako první zvítězil velmi rychle Karlíček, jemuž soupeř v horší pozici přehlédl mat. Muzikář a Mráz měli lepší pozici a oba jezdcové koncovky a oba nakonec zvítězili prosazením pěšce do dámy. Škorpík byl pod tlakem na jeho krále v královské indické a když se vyjasnilo, měl o několik pěšců méně v kocovce V+J proti V+S a jako jediný tentokrát prohrál. U Vykoukala pozice z čtyřvěžové koncovky přešla do koncovky, kdy soupeř měl ve věžovce s několika pěšci na obou stranách pěcha navíc, ale Franta to udržel. Korostenski v koncovce V+S+pěšci na obou stranách měl pěšce ve dvojpěšci navíc a aktivnější figury, soupeř krále na poslední řadě téměř pod matem a toho FK využil k vítězství. U Betera se soupeř opatrnou hrou dostal do pasivní pozice, kdy měl špatného bělopolného střelce proti jezdci při D+V a pěšci na obou stranách - nakonec také výhra českokrumlovského borce. A zvítězil i mladší Pahorecký.

Po šachovnicích z pohledu domácích: Korostenski 1 Grill, Škorpík 0 Matějka, Mráz 1 Jareš, Beter 1 Říha, Muzikář 1 Šimek, Karlíček 1 Hajtingr, Pahorecký ml. 1 Růžička T., Vykoukal 1/2 Hlavsa

25.10.2007 11:50:22
gedri

Chcete hrát 2.ligu?

ANO (16 | 47%)
NE (15 | 44%)
Stránky vytváří Pavel Karlíček a Petr Kukla
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one