QCC České Budějovice G - Koberce KÁJOV 2-3

QCC České Budějovice G - Koberce KÁJOV 2-3 - obrázek

QCC České Budějovice G - Koberce KÁJOV 2-3 - obrázek

Naše třetidivizní mužstvo začalo svou soutěž vítězně. Informace o průběhu zápasu poslal Jaromír Jeníček.

Takže něco o sobotě. Jeli jsme do Č.B. a hráli jme proti Budějovicím- "G" v sestavě. Lauko, Jeníček st.,Jeníček ml., Šedivý, Německý. Hrál jsem proti Dobríkovi a při nestejných rošádách jsme se do sebe pustili.Soupeřovo postavení vypadalo o něco lépe, ale hráli jsme dost rychle a to byl asi důvod proč mi udělal soupeř útočnou chybu a nechal mi zdarma střelce. Již ve 12.hod jsme tedy vedli 1:0. Po další hodině Jakub na 3.šachovnici porazil Jiříčka a Honza na 5.šachovnici podal slušný výkon, ale na Lorence s ELEM o 430 bodů vyšším přeci jen nakonec nestačil.Vedli jme tedy 2: 1.

Hrálo se tedy už jen na 1. a na 4. šachovnici. Jelikož Roman Šedivý již někde na začátku partie vybojoval 2 pěchy a situace na šachovnici se stále zjednodušovala, očekávali jsme další bod. Marián na 1. to měl dost vyrovnané. Po další hodině to na 4.š. vypadalo takto: Bílý- Kd6, Sd2, pěšec a5, a druhý pěšec na h6. Černý- Kg6, Se2. Tedy jasně vyhraná partie. Na 1.stále Marián s Koubou na remis. Najednou koukám černý má svého krále na a6 a bílý vyměnil svého h pěšce se soupeřovým střelcem a stále si myslí že ještě vyhraje. V ten samý moment se na 1.přiostřilo a vypadá to že za kratší konec tahá Marián. Rázem to vypadá že nám vítězství uteče a budeme se muset smířit s remízou. Jenže bojovník Marián
skvělými manévry se svým koněm proti soupeřovi střelci nakonec partii otočil a byl to on kdo skončil s pěšcem navíc. Mezi tím již Roman Š. pochopil že se partie vyhrát nedá a přijal remízu. Jelikož ani Mariánova výhoda se zúročit nedala přibyl další půlbod a nakonec i vítězství 3 : 2 v náš prospěch.
29.10.2007 07:49:41
gedri

Chcete hrát 2.ligu?

ANO (16 | 47%)
NE (15 | 44%)
Stránky vytváří Pavel Karlíček a Petr Kukla
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one