Gambit Petra Voka - 17.ročník

Mezinárodní velmistrině Eliška Richtrová (QCC Č.Budějovice) a František Korostenski (Sokol Chvalšiny) obhájili prvenství v již 17.ročníku Gambitu Petra Voka - turnaje dvojic v bleskovém šachu.

Na druhém místě finišovali mistři FIDE Adolf Lacina (Sokol Písek) a František Vrána (ŠK Staré Město), třetí místo obsadili Martin Škorpík (Štefanydes Polička) a Petr Koníček (ŠK Chrudim).

V kategorii B pro hráče s průměrným elo ratingem do 1600 zvítězili prachatičtí Erban s Jelenem před svými oddílovými kolegy Vítem a Rojem, třetí skončili volarští bratři Břetislav a Oleg Naske. Na jednotlivých šachovnicích se nejlépe dařílo Elišce Richterové na první a Janu Muzikářovi (ŠK Český Krumlov) na druhé. Turnaj zahájil sám nejvyšší purkrabí Petr Vok z Rožmberka, bývalý vladař na Krumlově se současným starostou Lubošem Jedličkou. Uvítali rekordní účast (36 dvojic) i silnou konkurenci ze všech koutů republiky.
Celkové pořadí:
1. Richtrová - Korostenski, 2. Lacina - Vrána 3.Škorpík - Koníček 4.Cuhra - Vacek (ČB) 5. Havlík - Havlík (PT) 6. Beter - Muzikář (ČK) 7.Karlíček - Ludačka (ČK) 8.Morávek - Dvořák (ČB) 9. Pahorecký - Pahorecký (ČK) 10.Šlapák - Nejdl (ST) atd.

10.09.2007 18:37:18
gedri

Chcete hrát 2.ligu?

ANO (16 | 46%)
NE (16 | 46%)
Stránky vytváří Pavel Karlíček a Petr Kukla
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one