ČZ Strakonice - ŠK Český Krumlov 4 - 4

ČZ Strakonice - ŠK Český Krumlov 4 - 4 - obrázek

ČZ Strakonice - ŠK Český Krumlov 4 - 4 - obrázek

V prvním kole divize jsme vyrazili do Strakonic. Domácí se sešli ve velmi silné sestavě, naopak my jsme dávali sestavu dohromady horko těžko, ale i tak jsme tam jeli s odhodláním zvítězit. To se nakonec nepodařilo a tak si vezeme alespoň remízu. Snad se příště polepšíme.
Utkání pro nás začalo dobře. Martin Vlach se sice do Petra Kukly pustil nebojácně, ale pak se někde ztratil a rázem byl o figurku i celý bod chudší. Zhruba ve stejný čas se dohodli na remíze Arnošt Beter s Janebou a tak jsme vedli 1,5 - 0,5. V dalších partiích se již hrálo déle. Nejprve se  ještě shodl na remíze František Vykoukal s Vernerem a potom už přišel další bod, když Pavel Karlíček porazil Kepku v partii, kde nebyla nouze o zvraty. Ovšem Strakoničtí ihned kontrují Šrámkem, který porazil ve vežové koncovce Zdeňka Pavlanina.  3-2 pro nás. V posledních třech partiích to však vypadá tak, že František Korostenski má se Spalem o kvalitu míň, Martin Škorpík velmi silný útok na Šlapáka a Miroslav Ludačka hodně ošemetnou pozici se Souchou. Martin pěkný útok dotáhl do konce, ale v tu dobu už to vypadá s FK jasně a ani Mírovi se nepodařila potřebná remíza vykouzlit a tak celé utkání skončilo nerozhodně 4-4.
Po šachovnicích z pohledu domácích: Spal 1 Korostenski, Šlapák 0 Škorpík, Vlach 0 Kukla, Janeba 1/2 Beter, Kepka 0 Karlíček, Šrámek 1 Pavlanin, Verner 1/2 Vykoukal, Soucha 1 Ludačka
07.10.2007 17:12:33
gedri

Chcete hrát 2.ligu?

ANO (16 | 47%)
NE (15 | 44%)
Stránky vytváří Pavel Karlíček a Petr Kukla
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one