Letošního ročníku tradičního turnaje se zúčastnilo 20 družstev.
Gambit Petra Voka 2012 - propozice - obrázek

vok2012.doc  24.58kB

!!! POZOR ZMĚNA HRACÍ MÍSTNOSTI - BUDE SE HRÁT VE SKLENÍKU !!!

Letos se uskuteční jubilejní už 22.ročník Gambitu Petra Voka. Přijďte si zahrát pohodový turnaj dvojic a udělat s námi tečku za letošní sezonou. Podrobnosti v příloze.
Gambit Petra Voka 2011 - výsledky - obrázek

Vok_2011.xls  48.64kB

V sobotu se uskutečnil už 21.ročník Gambitu Petra Voka. Letos byla vzhledem k souběhu s turnajem ve Veselí účast nižší, ale zase bylo všechno ve větším klidu a pohodě. Celkovými vítězi turnaje se způsobem start - cíl stali domácí Petr Kukla s Pavlem Karlíčkem, ve skupině B se o velké překvapení postarala svým vítězstvím dvojice amatérů Prokopec - Posselt. Podrobné výsledky naleznete v přiloženém souboru.

Pořadatelé děkují firmám Auviex, Koberce Kájov, pivovar Eggenberg, restaurace Plešivec, Kámen a písek s.r.o., Swietelski a Kamlach a spol. za poskytnuté ceny.

Gambit Petra Voka - výsledky - obrázek

Vok2010_Konecne_poradi.XLS  32.26kB
Konečně přinášíme dlouho očekávané výsledky letošního Gambitu Petra Voka. Překvapivým vítězem se stala až na místě sestavená dvojice Vlach - Dort. Skupina B se stala kořistí domácí dvojice Jeníček, Mařík. Podrobné výsledky naleznete v přiloženém souboru. Fotografie v galerii.
Gambit Petra Voka - propozice - obrázek

gambit_vok_2010.doc  28.16kB
Vok2009-vysledky.xls  26.11kB
V přiloženém souboru jsou kompletní výsledky Gambitu Petra Voka 2009.
V galerii si můžete prohlédnout pár fotek z turnaje, viz zde

Zaslouženě vyhrála dvojice Havlík ml.-Cuhra, kdy Honza Havlík vyhrál všechny své partie. Na druhém prkně podobně zazářil Martin Škorpík, tedy také 9/9.

ŠK Český Krumlov děkuje firmám Swietelsky, Kamlach a spol., pivovar Eggenberg, restaurace Plešivec a Disc - Josef Šmejkal za věnované ceny.
Nový příspěvek - obrázek

gambit_vok_2009.doc  28.16kB

Srdečně Vás zveme na letošní Gambit Petra Voka, který se uskuteční 6.6.2009 na Plešivci v Českém Krumlově.

V sobotu 14.6.2008 proběhl v restauraci Plešivec v Českém Krumlově 18.ročník tradičního šachového turnaje dvojic jménem Gambit Petra Voka. Šachisty z celého kraje přivítal na Krumlově sám Petr Vok a pak už se rozběhly líté boje. Za šachovnicemi usedlo 54 hráčů ve družstvech po dvou. Jediným cizincem ve startovním poli byl jihoafričan Gordon Meyer. Po letech, kdy vládla tomuto turnaji dvojice WGM Eliška Richtrová – František Korostenski, se letos na pomyslný trůn vyšplhali mladíci Martin Cuhra a Miroslav Vacek z Českých Budějovic. Druhé místo obsadili domácí borci Martin Škorpík s Miroslavem Mrázem a třetí skončila dvojice Gordon Meyer, Vladimír Rajnyš. V kategorii B hráčů s průměrným Elo do 1600 zvítězila domácí dvojice Miroslav Frčka s Janem Německým, před chvalšinskými Václavem Rončákem s Janem Laštovičkou a dvojicí Václav Šafránek, Vladimír Adigamov z Besednice. Na první šachovnici zaznamenal nejlepší individuální výsledek Adolf Lacina, na druhé František Korostenski. Celý turnaj proběhl bez problémů a v duchu fair play, tak jak se na závěr sezóny sluší a patří.