QCC Č.Budějovice B   Šk Český Krumlov
Punčochář Jiří (Z,ZK) 2114F ½ - ½ 2145F Kukla Petr (Z)
Nejdl Eduard (Z) 2002F ½ - ½ 1980F Muzikář Jan (Z)
Nagy Ladislav (Z) 1816F 0 - 1 1996F Mráz Miroslav (Z,ZK)
Štěch Pavel (Z) 1741F 0 - 1 1917F Dolanský Lukáš (Z,H)
Hess Pavel (Z) 1898F 1 - 0 1883F Moronga Jan
Havlíček Jiří (Z,K) 1665F ½ - ½ 1845F Lauko Marián
Kaňka Matěj 1584F ½ - ½ 1848F Kašpárek Jaromír (K)
Vokurka Michal 1707F 1 - 0 1695F Majer František
  4 : 4  
Šk Český Krumlov   Spartak Soběslav
Kukla Petr (Z) 2145F 1 - 0 2009F Janovský Martin (H,Z)
Korostenski František (Z,H) 2181F ½ - ½ 1884F Šlajs Vlastimil (Z,K)
Beter Arnošt (Z) 2017F 1 - 0 1939F Lenc Bohumil (Z,ZK)
Muzikář Jan (Z) 1980F ½ - ½ 1818F Šedivý Karel (Z)
Mráz Miroslav (Z,ZK) 1996F 1 - 0 1818F Petkov Andon (Z)
Dolanský Lukáš (Z,H) 1917F ½ - ½ 1768F Vondrášek František (Z)
Moronga Jan 1883F 1 - 0 1758F Kovář Jiří (Z)
Lauko Marián 1845F 1 - 0 1511N Rychlík Luboš
  :  
QCC České Budějovice B   ŠK Český Krumlov
Richtrová Eliška (VH) 2239F ½ - ½ 2196F Škorpík Martin
Vacek Miroslav 2045F ½ - ½ 2188F Korostenski František (H)
Mezera Lukáš (ZK) 2021F 0 - 1 2151F Kukla Petr (K)
Nejdl Eduard 2004F 1 - 0 2091F Karlíček Pavel (ZK)
Punčochář Jiří 2014F 1 - 0 2040F Muzikář Jan
Olejníček Jiří 2016F ½ - ½ 2012F Mráz Miroslav
Steinbauer Filip (H) 1720F ½ - ½ 1893F Lauko Marián
Dvořák Pavel 1906F 0 - 1 1713F Dolanský Lukáš (H)
  4 : 4  
V celém článku jsou fotky za zápasu od Mariána, časem přidám i komentovanou partii Martina s Eliškou Richterovou.
ŠK Český Krumlov   Spartak Soběslav
Korostenski František (H) 2188F 1 - 0 1906F Mrňa Milan
Kukla Petr (K) 2151F 1 - 0 1852F Šlajs Vlastimil (K)
Muzikář Jan 2040F 1 - 0 1960F Lenc Bohumil (ZK)
Beter Arnošt 2028F ½ - ½ 1774F Šedivý Karel
Mráz Miroslav 2012F 1 - 0 1810F Petkov Andon
Lauko Marián 1893F 1 - 0 1713N Vondrášek František
Dolanský Lukáš (H) 1713F 1 - 0 1745F Šourek Vladimír
Kašpárek Jaromír 1781N 0 - 1 1792F Podlešák Pavel
  :  
V celém článku jsou fotky za zápasu od Mariána.
Kolo Datum Družstvo Kde
1. 19.10.2014 Spartak Soběslav doma
2. 02.11.2014 QCC České Budějovice B venku
3. 23.11.2014 Šachklub Písek B venku
4. 07.12.2014 ŠO TJ Tatran Prachatice A doma
5. 11.01.2015 ČZ Strakonice B venku
6. 25.01.2015 Sokol Tábor doma
7. 01.02.2015 Slovan Jindříchův Hradec venku
8. 22.02.2015 ŠS Reality Bechyně A doma
9. 08.03.2015 DDM Písek B venku
10. 22.03.2015 ČZ Strakonice A doma
11. 12.04.2015 Sokol Tábor B venku

 
 

Chcete hrát 2.ligu?

ANO (10 | 38%)
NE (13 | 50%)
Stránky vytváří Pavel Karlíček a Petr Kukla
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one